Informacje o infrastrukturze Krakowa

Pośród licznych stolic województw w Polsce, miasto Kraków wyróżnia się nie tylko w obszarze sztuki i rozrywki, ale również na wielu odmiennych obszarach. Zaczyna być regionem otwartym do życia. Przekształcenia, które dotknęły miasto w niedawnych latach sprawiają, że miasto rzeczywiście idzie w górę.
Pozytywne nowości w Grodzie Kraka.
Co niezłego załatwiono w trakcie niedawnego okresu? Wielość napraw i nowości inwestycyjnych jest ogromna. Bardzo wsparły rząd w tej materii finane EU, z których Kraków chętnie korzysta. Szybkie działanie w temacie pozyskiwania dofinansowania sprawiły, że małopolska uzupełniła się o nowe węzły komunikacyjne, ekologiczne autobusy trasportu miejskiego, i nowe obiekty użyteczności publicznej.
Szerokie innowacje nie są widoczne dla zwykłego obywatela. Nie oznacza to jednakowoż, że nie istnieją. Najczęściej ignorujemy nie związane z nami historie. Przeciętnemu obywatelowi Krakowa wydaje się, że w mieście zbyt mało się dzieje. Natomiast miasto rozwija się w każdym obszarze. Usprawnienia w zakresie zarządzania śmieciami, budowie i modernizacji siatki kanalizacyjnej, budowa filtrów akustycznych to jedynie część zmian, jakie pozwalają nam bezpieczniej i bardziej komfortowo funkcjonować. Kraków zmienia się też pod kątem opcji konferencyjnych. Potencjał Krakowa rośnie za pomocą takich inwestycji jak: centrum konferencyjne ICE czy rewitalizacja Huty. takie nowości zachęcają gości z innych miast do przyjazdu.
Zapoczątkowane za pomocą zarządu miasta projekty nie dotyczą jedynie samego środka miasta, ale również są połączone z pełnym regionem. Zatem lepiej nie użalać się lecz zauważyć zmiany w które obrósł Kraków.
Następne lata – jeśli będzie możliwość zachowania szybkości zmian – pozwolą Krakowowi zostać prawdziwą stolicą małopolski.
Majchrowski prezydent