Urlop z partnerem czy z kumpelą?

Wakacje z partnerem czy z przyjaciółką?
Kiedy jesteś na wakacyjnej eskapadzie, długiej podróży, czy innego rodzaju urlopie – na pewno zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. Wobec tego z kim wolisz podróżować? Twoja miłująca druga połowa lub Twoi szaleni i humorystyczni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań warto rozważyć walory i defekty.

kobieta zrelaksowana

Podróżowanie z przyjaciółką – zalety
Jeżeli wczasy są na plaży, na kempingu bądź analogicznych okolicznościach – dużo osób odważnie wybiera podróż z przyjaciółmi, z którymi są w stanie przeżyć niesamowite przygody. Jest tak wiele ekscytujących nowych rzeczy do odkrycia, a najlepsze jest to, iż macie takie same zainteresowania jakimś zagadnieniem. To także całe bezlik olśniewającego czasu na rozmowę w trakcie podróży. Możecie wymieniać się radami i sztuczkami – w końcu przyjaciele są bardziej otwarci. Jest też mniej stresu, znacznie więcej swobody i o wiele bardziej spontanicznie.

Turystyka z partnerem – atuty
Oczywistych plusów jeżdżenia z partnerem zamiast z przyjaciółmi oczywiście nie trzeba z nikim omawiać i nikomu tłumaczyć. Jednak czasem niedociągnięcia takiego rozwiązania nie dla wszelkich są wystarczająco wyraźne np. będąc na wakacjach z przyjaciółką nie musisz cały czas niepokoić się o to, czy wyglądasz jak najlepsza wersja, dbać o bezbłędnie gładką skórę, czy znakomicie ułożone włosy. Możesz pozwolić sobie na znacznie więcej lenistwa. Ostatecznie jednakże przyjaciółka nie zapewni Ci tych gorących nocy i romantycznych momentów. Powinieneś sama w związku z tym zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Ci bardziej oraz w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.